Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
ABI CONSULT

ul. Giżycka 19E/7
05-400 Otwock, mazowieckie

+48 22 297 22 99
+48 607 240 239
+48 22 379 0 389

Kiedy możesz nas zastać?
Pn- Pt: 09:00 – 17:00
Sob. - Nd: nieczynne

Formularz kontaktowy

Co nas wyróżnia?

Prezentowane przez nas podejście do doradztwa w zakresie ochrony danych osobowych jest unikalne w skali kraju i pozwala na zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu usług.

Przewaga dzięki doświadczeniu

  • Oferujemy KOMPLEKSOWE audyty badające dogłębnie przetwarzanie i bezpieczeństwo danych osobowych w firmie.
  • Naszymi audytorami są osoby wywodzące się z inspekcyjnych departamentów GIODO z wieloletnim doświadczeniem.
  • Jako JEDYNI na polskim rynku mamy doświadczenie w pracy na stanowisku Inspektora w Biurze Generalnego Inspektora Danych Osobowych.
  • Dzięki doświadczeniu i wieloletniej praktyce nasze działania są w stanie uchronić Klienta przed ewentualnymi konsekwencjami na gruncie postępowania dyscyplinarnego, administracyjnego, czy nawet karnego.
  • Dodatkowo oferujemy naszym Klientom wdrożenie systemu bezpieczeństwa danych osobowych i uzyskanie CERTYFIKATU Ochrony Danych Osobowych, potwierdzającego najwyższy poziom procesu przetwarzania danych osobowych.

Lead Auditor w PDP Group

Mamy zaszczyt poinformować, że ABI Consult jest jedynym audytorem PDP Group (Personal Data Protection Group) - nieformalnej grupy ekspertów zrzeszającej autorytety z dziedziny ochrony danych osobowych, w tym dwóch, byłych Generalnych Inspektorów Ochrony Danych Osobowych.

"Lata spędzone przez właściciela ABI Consult, Adama Myziaka, na stanowisku Inspektora w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, około 400 przeprowadzonych inspekcji oraz szczegółowa peregrynacja zagadnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych w ramach prowadzonej przez siebie działalności konsultingowej spowodowały, że stał się on jednym z najbardziej cenionych ekspertów w dziedzinie ochrony danych osobowych w naszym kraju, co zaowocowało stanowiskiem Lead Auditor w PDP Group."

PDP Certyficates

NIE ZAPOMNIJ!

Inspektor GIODO

Jesteśmy jedyną na polskim rynku firmą założoną i prowadzoną przez byłego Inspektora GIODO z wieloletnim doświadczeniem. To gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług i profesjonalną obsługę.

Silny zespół

Trzon zespołu tworzą osoby wywodzące się z merytorycznych departamentów Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych:

  • Departament Inspekcji,
  • Departament Rejestracji Zbiorów Danych Osobowych,
  • Departament Informatyki.

Zakres usług

Oferujemy Ci profecjonalną i kompletną obsługę firmy w zakresie ochrony danych osobowych od audytu sprawdzającego, przez wdrożenia postanowień poaudytowych, przejęcie funkcji ABI, obsługę bieżących projektów, po reprezentowanie podczas kontroli GIODO.

Audytor PDP Group

Jesteśmy jedynym audytorem PDP Group! To wyróżnienie i potwierdzenie najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług!